מתיחת פנים

פורסם בקטגוריה (ניתוחי פנים) על ידי michal בתאריך 15-05-2011

מילות מפתח : , , , ,

מתיחת פנים

מתיחת פנים כן או לא? כמה פעמים שאלתם את עצמכם את השאלה הזאת? ממחויבות המציאות, השנים שחולפות מותירות סימנים על פנינו. גברים ונשים מוטרדים מעור פנים רפוי, קמטים, סנטר שמוט, עור מצח עתיר וכו'. עם הגיל והחשיפה לשמש העור מדלדל, השומן עובר ומצטבר במקומות אחרים ולא סימפטיים, הקמטים מעמיקים והמתיחות של העור פוחתת. מתיחת פנים היא הפיתרון האולטימטיבי לבעיה!!!

הידעתם!

ניתוח למתיחת פנים אינו מעלים את כל הקמטים מה שכן הוא מספק מראה טבעי צעיר ורענן עד כ-חמש עשרה שנים (שווה!!!). מומלץ מאוד לא לדחות טיפול זה לגיל מתקדם שבו הקמטים והחריצים נעשים עמוקים מאוד. כדי לבצע ניתוח מתיחת פנים על המטופלים צריכים להיות בעלי בריאות תקינה, דבר נוסף ולא פחות חשוב בשלות נפשית לשינוי זה.

ניתוח הרמת פנים / מתיחת פנים מתבצע בהרדמה מקומית או כללית, לפי החלטת הרופא והמטופל ביחד. המטופל יצטרך להישאר יום אחד באשפוז לצורך השגחה. לפני ביצוע הניתוח צריך לצום מספר שעות, לחפוף את הראש, לא לעשן כשבוע ולהימנע מתרופות המכילות אספירין. ניתוח מתיחת פנים אורך כשעתיים עד ארבע שעות, רופא המנתח חותך את העור באזור הרקות לכיוון האוזניים וממשיך לחלק האחורי של העורף, רופא המנתח יפריד את העור משכבת השרירים ויסיר את כל עודפי העור, רקמות שומן מיותרות וימתח אותו. לאחר ששלב זה מסתיים ממקמים את העור בעזרת סיכות או תפירה וחובשים למשך יומיים. ניתוח למתיחת פנים הוא ניתוח שעדיף לבצע אותו בחורף בגלל שהפנים יהיו חבושות  ואסור להיחשף לשמש. תהליך ההחלמה בניתוחי מתיחת פנים אורך עד כשבועיים. לתפקוד מלא ולפעילות גופנית תוכלו לחזור עד כחודש וחצי.

קיימות מספר של תופעות לוואי אפשריות:

  1. ירידה בתפקוד שרירי הבעה
  2. ירידה בתחושה הלחיים, האוזניים והצוואר
  3. שטפי דם
  4. צלקות בולטות
  5. נפיחות
  6. בצקות

בדרך כלל התחושה חוזרת בהדרגה ברוב המקרים.

בדומה לניתוחים קוסמטיים אחרים כמו הקטנת חזה הגדלת חזה כדאי ללכת לרופא מומחה המנוסה בתחום ניתוחי הרמות/מתיחות פנים. אצל רופא מקצועי ומיומן תוכלו לקבל טכניקה ואסתטיקה טובה של הניתוח, תוצאות הטובות ביותר עבורכם. הרופא המנתח מסתיר את הצלקות אחרי האוזניים ובאזור השיער כך שהצלקות יהיו מטושטשות ובלתי נראות לעין.

טיפ!

לאחר מתיחת הפנים כדאי לשנות את צורת התסרוקת כדי לקבל תמונה שונה כחלק נוסף משינוי התצוגה של מראה הפנים החדשות שקיבלתם.

 

אז מה אתם אומרים? לעשות את הניתוח כן או לא? אני חושבת שכן…

פרסום תגובה